| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 44 cm |
| Adâncime scaun | 49 cm |
| înălțimea scaunului | 49-57 cm |
| Înălţime spătar | 90 cm |
| Înălţime | 131-139 cm |
| Culoare | negru/portocaliu |
| Greutate | 27 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 130 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 25 kg |
| Producător | Cougar |
| Cod EAN | 4710483775314 |









