Perna Super Soft Premium este ultra-moale, ușoară și rezistentă, cu o husă din bumbac italian organic, fără pesticide (percale). Umplutura este din microfibră siliconată și hipoalergenică. Își păstrează bine forma și este o alternativă modernă la pernele din puf. Are două huse cu fermoar pentru reglarea individuală a înălțimii și îngrijire ușoară.
Beneficii: respirabilă, hipoalergenică, reglabilă și ușor de întreținut.
Somn confortabil în fiecare noapte – cu Super Soft Premium.
| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | bumbac |
| Componenta | puf de lebădă artificial |
| Poziția de somn | universala |
| Husa detașabilă | da |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 50x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 1172 gr |
| Producător | MobiCasa |









