Caracteristici generale
| Tip | cu un ax melcat |
| Putere | 200 W |
| Diam. tub alimentare | 12 mm |
| Cană pentru suc | 0.9 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.8 l |
| Material carcasă | plastic |
| Picior cu ventuză | da |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | da |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | da |
| Revers | da |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 3.5 кg |
| Dimensiuni | 432х196х182 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Mova |
| Cod EAN | 6977728948263 |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător Mova SJ10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.