| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil , net |
| Lăţime scaun | 58 cm |
| Adâncime scaun | 62 cm |
| înălțimea scaunului | 42-50 cm |
| Înălţime spătar | 74 cm |
| Înălţime | 116-124 cm |
| Culoare | negru , gri |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12.9 kg |
| Producător | Halmar |
| Cod EAN | 2010001148845 |









