Caracteristici generale
| Tip de montaj | pe perete |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Material | alama |
| Numărul de bare | 2 |
| Mecanism de pivotare | da |
| Lățimea | 42.2 cm |
| Înălţime | 8.3 cm |
| Adâncime | 2.5 cm |
| Culoare | crom |
Specificațiile și imaginile produsului Suport prosop Bemeta Solo (139104102) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.