Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 26 cm |
| Capacitate | 3.5 l |
| Capac in set | da |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 70 mm |
| Dimensiune | 26х7 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | piatra |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Korkmaz Ornella Induction A1344 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.