| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| Dimensiune | 37.3x27.5x8.8 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | anti-aderent titan |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 2070 gr |
| Greutatea brută | 2.1 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430310148 |
























