| Înălţime | 75 mm |
| Diametru | 80 mm |
| Tip dulie | GX53 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 15 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic , metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
| Producător | Tk-Lighting |






