Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.1 |
| Putere totală (RMS) | 11 W |
| Putere sateliti | 3 W |
| Răspuns în frecvenţă | 56 - 20000 Hz |
| Raport semnal/zgomot > | 75 dB |
| Intrare lineara | nu |
| Ieşire căşti | nu |
| Material carcasa | plastic ,
lemn |
| Dimensiune subwoofer | 13,5 x 14,5 x 19 cm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Spacer |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Spacer SPB-2200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.