Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | linie-interactivă |
| Administrare | USB ,
RS-232 |
| Numărul de prize | 8 |
| Putere de ieșire | 2100 W |
| Durata de încărcare | 3 H |
| Gama de tensiune de intrare | 155-300 V |
| Capacitate | 9 Ah |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 60 Hz |
| Timp de transfer al bateriei | 6 ms |
| Nivel de zgomot | 50 Db |
| Start rece | da |
| Conectarea unei baterii externe | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| interference filtering | da |
| Protecția contra impulsuri | da |
| Protecție linie telefonică | da |
| Protejarea rețeaua locală | da |
| Alarmă sonoră | da |
| Dimensiuni | 226x170x450 mm |
| Greutate | 25.4 Kg |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom SPT-3000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.