Caracteristici generale
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 600 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 220 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența de operare | 50 Hz,
60 Hz |
| Indicator tensiune | led |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Tip de priză | EURO |
| Numărul | 4 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 102x123x136 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | PowerCom |
| Cod EAN | 2121407000016 |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator de tensiune PowerCom TCA-1200 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.