Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | linie-interactivă |
| Numărul de prize | 9 |
| Puterea maximă de ieșire | 3000 VA |
| Putere de ieșire | 2100 W |
| Durata de încărcare | 3 H |
| Capacitate | 7.2 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Timp de transfer al bateriei | 4 ms |
| Nivel de zgomot | 50 Db |
| Dimensiuni | 428x562x84 mm |
| Greutate | 26.5 Kg |
| Specificații suplimentare | 4х12 V |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 30.5 kg |
| Producător | PowerCom |
| Cod EAN | 2143982000014 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom SPR-3000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.