Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | linie-interactivă |
| Administrare | RS-232 |
| Numărul de prize | 8 |
| C13/C14 conectori cu rezerva de alimentare | 8 |
| Puterea maximă de ieșire | 1000 VA |
| Putere de ieșire | 800 W |
| Timp de funcționare la sarcină maximă | 5.5 min. |
| Durata de încărcare | 4 H |
| Gama de tensiune de intrare | 165-300 V |
| Capacitate | 7 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz,
60 Hz |
| Timp de transfer al bateriei | 4 ms |
| Nivel de zgomot | 40 Db |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Interfețe | LAN |
| Start rece | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecția contra impulsuri | da |
| Dimensiuni | 428х431х84 mm |
| Greutate | 15.1 Kg |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom SPR-1000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.