Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Puterea absorbită | 280 W |
| Frecvența vibrațiilor | 14000 min-1 |
| Suprafața de șlefuire | 91x185 mm |
| Dimensiunile hârtiei | 93x230 mm |
| Greutatea | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stanley |
| Cod EAN | 5056174505549 |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu vibrații Stanley SS28 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.