Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 300 W |
| Alimentare | Rețea |
| Viteza minimă | 7000 rpm |
| Viteza maxima | 13000 rpm |
| Min. numărul de curse | 14000 număr/min |
| Max. numărul de curse | 26000 număr/min |
| Диапазон Колебаний | 2.4 mm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Regulator de viteză | da |
| Conexiune colector de praf | da |
| Greutate | 1.7 kg |
| Dimensiuni | 350х150х192 mm |
| Lungimea cablului | 4 m |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Milwaukee ROS125E (4933433180) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.