Caracteristici generale
| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 960 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 550 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 510 MB/s |
| Tip de memorie | MLC |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.68 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 2146736000018 |
Specificațiile și imaginile produsului Solid State Drive (SSD) Dell 960Gb (400-AZVM) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.