| Colecție | Tubus Case Beton Effect |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 38.6 l |
| Lățimea | 32.4 cm |
| Lungimea | 60 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 2.02 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cremă |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197376578 |








