Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 480 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B13 |
| Lungime | 241 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
| Cod EAN | 9005753079656 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Starting Bull 560 09 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.