| Tip | smart box |
| Putere | 5 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Asistent vocal | Yandex Alice |
| Alimentare | priza |
| Controlul prin smartphone | da |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Interfețe | USB Type-C , Bluetooth , Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Culoare | maro |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 55x90x90 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yandex |
| Cod EAN | 2144998000012, 4670028540596 |









