Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 8 W |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
TF ,
USB ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Baterie | 1500 mAh |
| Dimensiuni | 106x106x41 mm |
| Greutate | 0.352 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007654609 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HT1 Marquis Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.