Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 15.5 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1080 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip procesor | AMD Ryzen™ 3 |
| Procesor | R3-5300U |
| Număr de nuclee | 4 |
| Frecvență procesor | 2.6 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 3.8 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 256 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | AMD Radeon Graphics |
| Capacitatea bateriei | 40 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 9 h |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură rusă | da |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 363x251x20 mm |
| Greutate | 1.81 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4710886994824 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Acer Aspire A315-43-R0AW Pure Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.