Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 15.6 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1200 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Procesor | i5-1235U |
| Număr de nuclee | 10 |
| Frecvență procesor | 3.3 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.4 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Intel Iris Xe Graphics |
| Capacitatea bateriei | 50 Wh |
| Port HDMI
?
| da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | nu |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 362.9x241.26x19.9 mm |
| Greutate | 1.78 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711121606564 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Acer Aspire A315-59-51ST Pure Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.