Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Sursă de alimentare | priză |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent de ieșire | 3.25 A |
| Putere | 65 W |
| Priză | USB C |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 109x44x29 mm |
| Greutate | 120 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309132312 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător laptop Gembird NPA-AC-PDQC65-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.