| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Distanța maximă față de perete | 20.5 mm |
| Standard VESA | 200x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 0.75 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309128018 |









