Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | PalladiumGlissee |
| Jet de abur continuu | 22 g/min |
| Jet de abur | 70 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | nu |
| Rezervor de apa | 220 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | Purple |
| Dimensiuni | 138 x 124 x 281 mm |
| Greutate | 1.03 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Bosch TDA2329 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.