| Factor de formă | M.2 |
| Capacitate | 2048 GB |
| Interfață | PCI Express 4.0 x4 |
| Rata de transfer la citire | 7400 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 7000 MB/s |
| MTBF | 1.6e+006 ore |
| IOPS inscriere | 1000 mii |
| IOPS citire | 1000 mii |
| Tip de memorie | 3D TLC NAND |
| Dimensiuni | 23x80x11 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Apacer |
| Cod EAN | 4712389919830 |









