Caracteristici generale
| Tip | pentru crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 900 mm |
| Lungime totală | 550 mm |
| Lungimea lamelor | 42 mm |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | aluminiu |
| Greutate | 1360 g |
Alte informații
| Producător | Gardena |
| Cod EAN | 4078500043519 |
Specificațiile și imaginile produsului Foarfecă de gradină (secatore) Gardena TelCut 650-900 (12009-20) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.