Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | LED |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 12 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 720x82x425 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 720x198x479 mm |
| Greutete fără stativ | 4 kg |
| Greutate cu stativ | 4.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blaupunkt |
| Cod EAN | 8594213440330 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Blaupunkt 32WGC5000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.