| Diagonală ecran | 43 inch |
| Rezoluţie | (FHD) 1920x1080 |
| Tipul de matrice | DLED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| Luminozitate | 220 cd/m² |
| Contrast | 1200:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 16 W |
| Consum de energie | 74 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 954x86x556 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 969x226x607 mm |
| Greutete fără stativ | 6.1 kg |
| Greutate cu stativ | 6.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.89 kg |
| Producător | Blaupunkt |
| Cod EAN | 2009997921266 |














