Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | LED |
| Smart TV | nu |
| Wi-Fi | nu |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ieşire sunet | 2x5 W |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 731x433x68 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 731x486x178 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnum |
| Cod EAN | 6065400142334 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Magnum MA-32DT2DM11LE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.