| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | LED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Google TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Comande vocale | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 12 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni fără stativ | 728x426x79 mm |
| Greutate cu stativ | 3.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.6 kg |
| Producător | Ozon |
| Cod EAN | 2242331000016 |














