Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | DLED |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Comande vocale | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 10 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 100x100 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 716х424х77 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 716х467х180 mm |
| Greutate cu stativ | 3.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TCL |
| Cod EAN | 5901292519780 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor TCL 32S5400A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.