| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | DLED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Contrast | 5000:1 |
| Contrast dinamic | 10 000 000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Comande vocale | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 16 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Consum de energie | 38 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | A |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 725x430x80 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 725x480x225 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |














