| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | piele artificială , net |
| Lăţime scaun | 61 cm |
| Adâncime scaun | 49 cm |
| Înălţime | 108,5 - 118 cm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Antares |
| Cod EAN | 8590825358346 |









