| Înălţime | 1500 mm |
| Diametru | 180 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Putere maxima per bec | 32 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb , auriu |
| Altele | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807541731 |
























