Caracteristici generale
| Seria | Lotos |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar evok |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Număr de saltare | 4 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 150 cm |
| Inălțime | 92 cm |
| Adâncime | 46 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2009997937953 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă ML-Mobila Лотос 1500 Stejar Evok/Grafit Sur sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.