Caracteristici generale
| Putere | 1300 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox ,
plastic |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 33x16x11 cm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine RAF R.2105 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.