Caracteristici generale
| Tip mixer | de mână ,
cu suport |
| Bază detașabilă | da |
| Putere | 300 W |
| Numar viteze | 5 |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 3.5 l |
| Material bol | inox |
| Buton pentru decuplare accesorii | da |
| Material carcasă | inox ,
plastic |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Culoare | inox/negru |
| Greutate | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
| Cod EAN | 6975069401935 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer RAF R.6652 Black/Inox sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.