Caracteristici generale
| Efectul maxim substractiv de tară | 300 kg |
| Valoarea diviziunii reale (d) | 50 g |
| Lungimea platformei | 500 mm |
| Lățimea platformei | 400 mm |
| Bară | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 4150704235802, 6933528736790 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de comerț Tolsen 35802 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.