Caracteristici generale
| Lățimea de intrare a hârtiei | 220 mm |
| Dimensiunea fragmentului de hârtie | 4х40 mm |
| Nr. de foi distructibile concomitent (70g/m2) | 10 |
| Viteza de tăiere | 2 m/min |
| Posibilitatea de distrugere | carduri ,
CD/DVD ,
foi |
| Dimensiuni (L×G×Î) | 390х340х170 mm |
| Volumul coşului | 15 l |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4007249505439 |
Specificațiile și imaginile produsului Distrugător de documente Hama Home X10CD (50543) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.