| Tip | electric |
| Capacitate | 10 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 1.5 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 0:25 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 70 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | pătrat |
| Tip montare | deasupra chiuveta |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 410x370x250 mm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |









