Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Putere | 650 W |
| Performanță | 300 g/min |
| Aplicarea de vopsea | 2 м²/min |
| Capacitate rezervor | 1 l |
| Lungime furtun | 2 m |
| Greutate totală | 2.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100000757237, 3165140731126 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Bosch PFS 3000-2 (0603207100) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.