Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate totala | 281 L |
| Capacitate frigider | 219 L |
| Capacitate congelator | 62 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 215 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 4.5 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 33 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Wi-Fi | da |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Înălţime | 193.5 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 68 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Candy CCUBT 5519 EW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.