Caracteristici generale
| Lungime | 500 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 155 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 28 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sigiliu | umed ,
uscat |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Material carcasa | inox |
| Producator | China |
Alte informații
| Producător | Gappo |
| Cod EAN | 6959477696534 |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Gappo G85007-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.