| Tip | scară |
| Lungime | 700 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 40 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 700х70 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | China |
| Producător | Gappo |









