| Tip | scară |
| Lungime | 800 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 85 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 45 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 800х70 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | China |
| Producător | Gappo |
| Cod EAN | 6959477696763 |









