| Tip | scară |
| Lungime | 633 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 70 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 38 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 47 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 600х70 mm |
| Material carcasa | inox |
| Producator | Czech Republic |
| Producător | Imprese |
| Cod EAN | 8594160806906 |









