Caracteristici generale
| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto ,
video |
| Înălţime maximă | 170 cm |
| Înălţime minimă | 62 cm |
| Lungime pliat | 63 cm |
| Numărul de picioare | 3 |
| Raza de înclinare | 90 ° |
| Greutate maximă suportată | 5 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu ,
plastic |
| Greutate | 1.38 kg |
Alte informații
| Producător | Bresser |
| Cod EAN | 4007922036557 |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied Bresser Traveler TR-672AN sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.