Caracteristici generale
| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 70 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Max. performanță EN 61591 | 560 m³/h |
| Putere | 270 W |
| Putere iluminare | 2x1 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 51 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Culoare | crem |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 69.8x35x65 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Franke |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Franke Trendline Plus Classic Line PW 70 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.