Caracteristici generale
| Locație | de colț |
| Lățime | 129 cm |
| Adâncime | 72 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 129x120x72 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Trendy CT5-W White 129x72x120cm GTR001078 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.